Stříbro z okresního kola a postup do kraje
Ve středu 14. 5. 2026 se žáci druhého stupně zúčastnili okresního kola turnaje v malém fotbale, které hostil Kunštát. Do turnaje nastoupilo celkem 14 týmů rozdělených do čtyř skupin. Naši hráči se ve skupině utkali se školami Žďárná, Letovice a Boskovice – Sušilova. Díky skvělým výkonům postoupili z prvního místa do vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále…










