I naše škola tento rok slavila Den Země. Spolu se školním parlamentem jsme vymysleli a vyrobili plakáty na téma třídění odpadu a vyvěsili je po škole. Také jsme namalovali velký strom, ke kterému se mohl podepsat každý, kdo podporuje třídění odpadu.
Děti z menších tříd poté mohly jít a odpovídat na vyrobené kvízy a otázky k plakátům. Potom už stačilo jen trochu vyzdobit školu, aby každý věděl co se u nás na škole děje a bylo hotovo.
Za školní parlament Katka Sležková






