V pondělí 4. 5. v Břeclavi naši žáci opět obhájili mistrovský titul Jihomoravského kraje ve Štafetovém poháru a zároveň potřetí v řadě postupují do REPUBLIKOVÉHO FINÁLE. Tato nejprestižnější školní atletická soutěž vyvrcholí 21. 5. v Praze.
Kromě poháru pro vítěze a zlatých medailí si z Břeclavi vezeme i výborný čas 8:34. Za dosavadní patnáctiletou historii krajských finále jde o druhý nejrychlejší čas – pouze o jednu vteřinu byla v roce 2018 rychlejší břeclavská škola.
Pevně věřím, že se nám za 14 dní podaří ještě o nějakou tu vteřinku zrychlit a překonat tak dosavadní maximum z loňského MČR v podobě 8. místa.
Moc gratuluji všem reprezentantům k mimořádným výkonům a opět děkuji za výbornou spolupráci kolegyni Lence Weinhöferové i děvčatům z podpůrného týmu.
Martin Ježek















