Hernička v Podzámčí
V posledním prázdninovém týdnu jsme s dětmi z MŠ navštívili novou herničku v Podzámčí.

V posledním prázdninovém týdnu jsme s dětmi z MŠ navštívili novou herničku v Podzámčí.
Dnes jsme s radostí přivítali naše nové prvňáčky, kteří nastoupili do tří prvních tříd.
Závěrečný druhý týden prázdninového pobytu jsme s dětmi strávili aktivně.
Co nás po nástupu do školy čeká.
V pondělí 19. srpna nám začal ve školní družině první příměstský tábor, který nabídl dětem pestrý program plný zábavy.
Jako již tradičně, i letos se konala Zahradní slavnost MŠ, kde jsme pasovali předškoláky na školáky, zatančili si, zazpívali a mimo jiné také zasoutěžili.
Měsíc červen nám přinesl vcelku dobré počasí. S dětmi jsme proto nemeškali a využili jej převážně ke sportovním aktivitám, částečně i k drobnému tvoření.
Dne 30. 5. 2024 se naše třída 7. A společně se třídou 8. C vydaly na třídní výlet do nedaleké Olomouce.
Náš výlet měl celkem dvě zastávky: jako první Zdíkův palác v historickém centru města, poté procházka po olomoucké ZOO.
Dne 11. 6. 2024 se naše třída 7. A vydala na přírodovědnou exkurzi do Krásenka. Čekalo nás seznámení s pracovnicemi Lipky a okolím.