Bronzový double pro děvčata z Dvorské
Maraton školních atletických soutěží zakončil Pohár rozhlasu. Tradiční víceboj družstev proběhl 21. a 22. května na atletickém stadionu v Blansku za účasti 18 škol a bezmála 50 závodnic v každé kategorii. S velkou konkurencí se naše reprezentantky výborně popasovaly a v obou kategoriích (mladších i starších žákyň) vybojovaly skvělé bronzové medaile.










