Návštěva Sloupsko-šošůvských jeskyní
Dne 1. 6. 2026 se žáci 5. A a 5. B vydali na výlet do Sloupsko-šošůvské jeskyně u příležitosti Dne dětí. Přestože nám počasí příliš nepřálo, výlet jsme si všichni užili.

Dne 1. 6. 2026 se žáci 5. A a 5. B vydali na výlet do Sloupsko-šošůvské jeskyně u příležitosti Dne dětí. Přestože nám počasí příliš nepřálo, výlet jsme si všichni užili.
Žáci 4. tříd se vydali na školní výlet do okolí Rudice a Jedovnic.
Měsíc květen byl ve školní družině plný pestrých aktivit a společných zážitků. Díky krásnému počasí jsme často trávili čas venku na školním hřišti a dětských hřištích v okolí, kde si děti zahrály míčové hry, soutěžily v různých disciplínách a užívaly si pohyb na čerstvém vzduchu.
Měsíc květen se v naší družině nesl ve sportovním duchu a radosti z pohybu i tvoření. Sluníčko nás lákalo ven a my jsme si každý společný den náležitě užili.