Měsíc květen byl ve školní družině plný pestrých aktivit a společných zážitků. Díky krásnému počasí jsme často trávili čas venku na školním hřišti a dětských hřištích v okolí, kde si děti zahrály míčové hry, soutěžily v různých disciplínách a užívaly si pohyb na čerstvém vzduchu.
Rádi jsme navštěvovali také park, kde jsme hráli skupinové hry, pozorovali přírodu a užívali si příjemné chvíle s kamarády. V družině jsme se věnovali tvoření a vyrábění, např. diplomu pro maminky, včelkám a úlům na Den včel.
Zajímavým zpestřením byla návštěva dopravního hřiště. Děti si zde zopakovaly dopravní značky a pravidla bezpečného pohybu na silnici.
Na závěr jednoho z vydařených dnů jsme si pochutnali na výborné zmrzlině, která všem udělala velkou radost.
Květen jsme si společně užili a odnesli si spoustu krásných vzpomínek.
Ilona Kolomazníčková, ŠD 6















