Holky z 2. stupně naší školy zabojovaly dne 4. května v krajském kole basketbalu a z Kyjova přivezly 3. místo.
Hned první zápas zvládly holky bez střídání proti loňskému vítězi, ZŠ Sirotkova, Brno, perfektně. Celou dobu byl stav velmi vyrovnaný, konec utkání skončil remízou 20:20, a tak nás čekalo ještě prodloužení. Bohužel, za tři minuty se nám nepodařilo zdárně zakončit a prohrály jsme 25:20.
Velice unavené jsme ihned nastoupily do dalšího zápasu, tentokrát se ZŠ J. A. Komenského, Kyjov. Vlažný start našich děvčat soupeřky ihned využily a mírný náskok udržely do konce, prohrály jsme 26:20.
Odpočaté a nasvačené jsme zvládly poslední zápas se ZŠ Drnovice. Všechny naše hráčky se v tomto zápase prosadily i bodově, potěšila nás výhra 41:14.
Děkuji za výbornou reprezentaci školy E. Kotlánové (6. B), A. Pokorné (7. B), A. Ševčíkové (7. A), S. Tesařové (7. B), S. Tesařové (9. B), M. Musilové (9. B).
Mgr. Kateřina Fleková












