V pondělí 14. června proběhlo v prostorách hudebního salonku blanenského zámku tradiční vyhlášení nejlepších žáků 9. tříd. Na této slavnostní akci byli vybraní žáci a žákyně oceněni představiteli města Blanska. Od starosty města Jiřího Crhy, místostarosty Františka Hasoně a vedoucí odboru školství Marcely Horákové převzali pamětní list, květinu, poukaz na nákup knihy a drobné dárky. Celá akce byla doprovozena pěveckým vystoupením.
Za naši školu byly nominovány žákyně Anežka Bláhová (9. A) a Eva Brodecká (9. B), a to nejen na základě výborných studijních výsledků, reprezentaci školy ve vědomostních a sportovních soutěžích, ale také za obětavou práci pro třídní kolektiv.
Blahopřejeme oceněným žákyním a přejeme jim hodně úspěchů do dalších let.
Holky, děkujeme, bylo nám ctí.
T. Gottvaldová, V. Fránková, třídní učitelky




