V pondělí 8. 6. 2026 se družstvo ve složení Veronika Kuncová, Tomáš Jelínek, Zoe Celestýna Marešová a Vít Bláha zúčastnilo krajského kola dopravní soutěže mladých cyklistů. Po postupu z oblastního kola tak žáci mělo možnost ukázat své dovednosti mezi nejlepšími družstvy Jihomoravského kraje.
Úspěchem bylo krásné 5. místo, které žáci získali společnými silami v několika různých disciplínách. Body sbírali na stanovišti s první pomocí, napsáním testu z pravidel silničního provozu, prokázáním šikovnosti na jízdě zručnosti a také vyřešením tzv. labyrintu.
Ze soutěže si žáci odnáší mnoho zážitků, ale i hodnotných zkušeností.
Mgr. Tereza Vaisová, Mgr. Markéta Loubová





