Měsíc březen byl v naší školní družině ve znamení sportu, radosti z pohybu a příprav na nejkrásnější svátky jara. Pro děti jsme připravili pestrý program, který si všichni náramně užili.
Společné bruslení s rodiči ŠD 3, 6, 7 – loučení se zimou na ledě
V měsíci březnu jsme se s dětmi ŠD 3, 6, 7 společně s rodiči rozloučili s ledovou plochou v tomto školním roce. Děti zde opět mohly předvést své krasobruslařské dovednosti. Ledová plocha byla plná smíchu a i přes občasné pády se všichni vraceli do družiny s růžovými tvářemi a skvělou náladou.
Rodičům patří velké díky za to, že své ratolesti vedou ke zdravému životnímu stylu a především pohybu.
Bowlingové klání ŠD 3, 4 a 5
Sportovní nadšení pokračovalo i mimo led. Uspořádali jsme mezidružinový turnaj v bowlingu, kde děti soupeřily v týmech i jako jednotlivci. Bylo úžasné sledovat, jak se navzájem povzbuzují a radují z každého shozeného kuželu. Bowling nás naučil nejen přesnosti, ale hlavně férovému přístupu a týmové spolupráci.
Velikonoční tvoření
S příchodem prvních jarních paprsků jsme se s dětmi vrhli na velikonoční tvoření. Šikovné ručičky našich dětí vykouzlily např. veselé papírové zajíčky a kuřátka, jarní zápichy do květináčů a další.
Pokud nám počasí nepřálo, využili jsme prostor našich dvou školních tělocvičen a společně s ostatními družinami si zasoutěžili v různých hrách.
Vychovatel Antonín Dvořáček a děti ŠD 4


















