V měsíci lednu jsme se s dětmi zaměřili na modrou barvu, která nás provázela během dopoledních aktivit. Společně jsme pozorovali své okolí a hledali vše, co je modré. Děti tvořily ledové obrázky, vločky i zamrzlá okýnka a hravou formou si rozvíjely fantazii i jemnou motoriku.










































